KONST / Litografier / Färglitografi 10493042
nr 1049 3042
Färglitografi
signerad. Fåglar, 137/275, motivet: 32x41
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 augusti 2016
kl 19:32:41
150 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr